Mystery Of
MyMaltese
 
 
SW DOMŮ  SW  ÚVOD   SW  MALTÉZ  SW RODOKMEN  SW  VÝSTAVY   SW  ŠTEŇATA SW  NOVINKY SW  IN MEMO SW KONTAKT
Novinky 2018
06.05.2018       ODKAZ NA FOTO

Dnes to byl  pro Camelii velký den. Byla to její první přv  mezinárodní výstava v třídě Juniorů a já jsem bylatrochu nervózní,jaký udělá dojem na rozhodčího. Ukázalo se, že rozhodčího Biro Zsolta opravdu zaujala, protože Camelia odešla z ringu s CAJC a BOJ. Rozhodčí také dal Camelii výborné ohodnocení. Jsem na mou berušku velmi pyšná.
SW
24.06.2018       ODKAZ NA FOTO

Trochu hektické ráno protože Maltézáčci v Brně vždy vstoupují do kruhu jako první takže, nám to nezanechá moc času na přípravu psů na předvedení.  Nicméně, rozhodčí Zuzana Verstocsek  Camelii  dala pěkné hodnocení včetně CAJC a BOJ. Konec konců krásný výsledek.
SW
16.09.2018       ODKAZ NA FOTO

Velmi dlouhý den s celkem sedmi hodinami cesty do Valašského Meziříčí a zpět. Moje beruška získala CAJC a BOJ, včetně opravdu pěkného hodnocení. Camelia mě skutečně učinila štastnou.
SW
07.10.2018       ODKAZ NA FOTO     

Cameli jsem přihlásila na výstavu v Českých Budějovicích jen pro zkušenost. Tentokrát probíhala kvalifikace na CRUFS. Ne že bych někdy cestoval s mým psem do Velké Británie, už jen kvůli té birukracii Viděla jsem  tam incidenty, s nimiž jsem nebyla docela spokojená. Člověk si nemůže pomoct všimnout si, že něco není v pořádku. Náš původní rozhodčí byl nahrazen Beradze Iuzou, který udělil Camelii s V1, ale velmi napsal jí velmy špatně  ohodnocení Uvedl, že  Camelias ještě nemá srst "hotovou" (stále je to ještě štěně, a proto je ve třífdě štěnat). Také jí napsal, že má špatný pohyb a špatně chuzi.   Zvláštní komentáře po psa který dodělal kvalifikaci na titul Ceského junior šampiona.
SW
SW
  27.08.2018       ODKAZ NA FOTO

Včera jsme se zůčastnili mezinárodní výstavy v Mladé Boleslavi. Přihlásila jsem na tuto výstavu Cmelii, i když mám mam na výstavu v Mladé Boleslavi velmi skeptický názor. Vzhledem k předchozím zkušenostem z této výstavy,  nejsem spokojená s okolnosti, s kteréými jsem se tam podkala. Camelia získala vynikající hodnocení od srozhodčí Gabrieli Radarčíkové, ale nakonec jí dala jen V2. Nějak to prostě nedává smysl a asi to byla moje poslední výstava v Mladé Boleslavi
10.11.2018       ODKAZ NA FOTO

Úžasná show ve Kněževesy. Lokalita byla pro mě výhodvující  a byla tam velice pěkná atmosféra.
Rozhodčí Zuzana Verstocsek udělila Camelii V1 a CAC. Vynikající pro první kolo ve střední třídě.
SW
02.12.2018       ODKAZ NA FOTO

Velmi dlouhý den ne jen pro mě, ale i pro Camelii protože v Praze jsou Maltézáčci vždy posuzováné jako poslední plemeno. Iveta Vojteková, naše rozhodčí, udělila Camelia V1 bez titulu. Její názor na Camelii byl takový, že Camelia chodí krásně, ale její srst je nedostatečně dlouhá a její vousky jsou příliš krátké. Někdo mě prosím opravte, jestli se mýlím, ale domnívám se, že mezi třída je pro psy, které právě ještě  ještě jak se říká hotové. Přesto to byla dobrá zkušenost a příležitost seznámit se s dalším rozhodčím. V tomto roce získala Camelia svého českého junior šampióna , což je skvělé. Touto poznámkou končíme rok 2018 a v nadcházejícím roce se budeme těšit na další výstavy.
SW
Xmas_2018
Novinky 2019
bottom banner
Webmaster:  mysteryofmymaltese.eu                                                                                                                                                                                      Autorská práva © 2018 - 2022