Mystery Of
MyMaltese
 
 
SW DOMŮ  SW  ÚVOD   SW  MALTÉZ   SW RODOKMEN  SW ÚSPECHY  SW ŠTENATA  SW NOVINKY  SW IN MEMORIAM   SW KONTAKT
Novinky  2019
SW
01.01.2019

Novoroční přání

Přeji ti, aby modré nebe nekonečnou lásku a štěstí tobě dopřálo a, aby slunce navěky skrze tvé srdce zářilo.
 Zlaté hvězdy, aby splnili veškeré tvé tajné touhy a přání pokaždé, když se v noci nahoru na oblohu podíváš.
 Stříbrný měsíc, aby neustále k správnému cíli tě vedl, a jeho svit s tvé cesty nesvedl.
Bílé oblaky, aby hlas z hloubi tvé duše vyslechli, a tvůj osud do tvých dlaní nastálo vložily.
Jemný déšť, aby všechny tvé obavy a úzkosti odplavil, a v horkem písku na vždy rozpustil.
Poušt´ní vítr, aby tajemnost něžnosti ti tiše pošeptal, a tím soulad do tvého života přivítal.

08.08.2013
SW
23.03.2019       ODKAZ NA FOTO

Klubová vystava ve Valašském Meziřčí byla úžasná. Camelie se stala klubovou Junior vítězkou a od Rozhodčího Petra Rehánka dostala nádherné ohodnocení. Oceněna byla V2 a ResCAC. Těšíme se na další setkání na podzim.
SW
14.04.2019       ODKAZ NA FOTO

Včera v Českých Budějovicích bylo docela chladné počasí s deštěm a sněžením a, ve výstavní hale byla velká zima.  nicméně vše stálo za to, protože Camelia dostala od rodhodčího Roberta Kubeše V1 a CAC, včetně velice hézkého ohodnocení.
SW
25.05.2019       ODKAZ NA FOTO

Nádherný den na venkovní výstavu.  Krásný místo a ne příliš daleko.  Výstava mohla bít lépe organizoná, ale nakonec vše proběhlo dobře.  Rozhodčí Karek Horáček udělil Camelii vinikající ohodnocení a dostala Výborná 1, Vítez třídy a Oblastního Výtěze.  Moje šikovná holčička dostala všechno, co dostal hohla.
21.04.2019       ODKAZ NA FOTO

Pěkné, teplé, slunečné počasí pro dnešní výstavu v Praze. Velmi hezká výstava. Vzhledem k tomu, že vše bylo dobře organizované výstava probíhalo celkem hladce Rozhodčí Camelie byla Szilvia Grof, a ocenila jí s V1, CAC a Res. CACIB. Ohodnocení má také výnikající bez ohledu na to, že jehí strt není ještě tak dokonalá.
SW
31.05.2019       ODKAZ NA FOTO

Super večerní výstava dnes na Kypru s mnoha mezinárodními účanstníky. Mám velikou radost, ptotože Camilie dostala V1, CAC a BOB. Nás rozhodčí byl Vasilis Aspromatis.
SW
01.06.2019 Ranní výstava       ODKAZ NA FOTO

Velmi horký, sluneční den. Skvělé výsledky pro Camelii od rozhodčí Korneliji Butrimové ve formě V1, CAC CACIB a BOB. Na vzdory skutečnosti, že Camelia měla v tlapce trn a nemohla chodit, byla rozhodčí na tolik laskavá, že má, dala čas tento problém odstrani a zkusit to ještě jednou, přičemž získala od personálu potlesk.
SW
01.06.2019 Večerní výstava      ODKAZ NA FOTO

Dvě výstavý včetně dvou závěrečních finálů v jednom dni je velice vyčerpávající. Všichni účastnící a personál v četně psů jsme byly velice unavení a docela rádi, když výstava skončila. Jsem naprosto spokojená s Camelii dnešním výkonem. Její výsledky pro tento večer jsou V1, CAC, BOB, Šampion Amathus a Šampion Kypru. Hodná holka! Naše rozhodčí byla Sonia Kelveri.
SW
SW
30 06.2019       ODKAZ NA FOTO

Klatovy byly pro mě obrovským zklamáním bez ohledu na to, že Camelia byla oceněna pouze VDéčkem rozhodčím Nad´ou Klírovou, která se domnívala, že Camelia má příliš velké oči a její srst není dostatečně bíla. Jinak je její posudek docela hezký. Komunikace s pořadateli výstavy před samotnou akcí byla nemožná, a poskytnuté informace byly úplným opakem skutečnosti. Informace uvedené na vztupním listě byly rovněž nesprávné a zavádějící. Zúčastnila jsem se této výstavy protože jsem nikdy předtím nebyla v Klatovech, ale nikdy se tam nevrátím, ani kdyby mi někdo za to zaplatil. Vzhledem tomu, že jsem měla stůl přímo za stolem rozhodčího, slyšela jsem většinu rozhovorů a posudkových komentářů. Bylo jasné, že odcenění se odvíjelo od toho, kdo koho zná a kdo ještě potřebuje jaké ocenění podobně, jako v Mladé Boleslavi. Přístup k akci je velmi obtížný. Je to na strmém kopci. Ačkoliv záznam na vzupním listě značil, že posuzování proběhne v hale, nebylo tomu tak. Ve vedru 36°C byly zastřešené pouze některé posuzovací hruhy. Účastníci si stěžovali na hrozné i předražené občerstvení. Láhev vody stála více než dvojnásobek bežné ceny. Na vlakovém nádraží v Klatovech jsou dvě restaurace - je-li možno je nazvat ,,restaurace,,. Obě jsou v neděli zavřené a není nic v okolí, kde byste mohli zakoupit nějaké občerstvení. Jediný prodejní automat uvnitř terminálu byl kompletně prázdný, a ve vlacích, které jezdí tímto směrem se nenachází vagón s občerstvením. Doprava do Klatov není opravdu ideální, pokud nemáte vlastní. Moje rada každému, kdo se vydá do Klatov, je - velmi dobrá připrava s dostatkem vody, jídla a stanu či deštníku pod který se nůžete schovat. Nejlépe - nejezdit tam vůbec.
SW
03.08.2019       ODKAZ NA FOTO

Klubová výstava v sobotu v Hodoníně byla báječná. Velmi pěkná organizace s příjemnou atmosférou. Manželé Mlezivovy vynaložili mnoho úsilí na tuto akci. Výlet do Hodonína byl daleko příjemnější než cestovaní do Klatov. Hotol ve kterém jsme byli ubytované byl skvělí, a personál ochotný a přátelský. Rozhodčí Danuše Kotálová udělila Camelii V1 a CAC, takže jsem moc ráda.
02.06.2019       ODKAZ NA FOTO

Moje princezna se dokonale předvelda. Bylo to nad rámec mého očekávání a musím říct, že jsem uchvácena jejím výkonem. Camelia má výsledek V1, CAC, CACIB, BOB, Aprodite Výtez a má kvalifikaci na CRUFS. Je naprosto úžasná! Byla posuzována Borisem Chapiro.
 SW
25.08.2019       ODKAZ NA FOTO

Hezká výstava dnes ráno na Kladně. Na místě se prodávala alespon velice dobrá káva. Camelia získala ocenění V1 a CAC od rozhodčí Aleny Koštálové v četně hezkého hodnocení. Jsem s výsledkem velice spokojená.

 SW
25.08.2019       ODKAZ NA FOTO

Pěkný den v Mladé Boleslavi, i když cestování bylo hrozné. Jídlo a káva byla příšerná jako obvykle, ale tentokrát bylo mnoho stánků a počasí bylo hezké. Rozhodčí Reiner Jacobs byl ten nejprofesionálnější rozhodčí, kremého jsem dosud poznala. Udělil Camelii VI a CAC a dal jí hezký posudek. Opět mohu být na svou holku hrdá.

 SW
    31.08.2019       ODKAZ NA FOTO

Skvělá výstava v Horních Počernicích. Nepohodlné cestování, ale nebylo to příliš daleko. Bylo horko a vlhko. Jídlo bylo děsné, a jinak to byla příjemná událost. Rozhodčí Antonín Mudra odcenil Camelii s V1, vítěz třídy a kraský vítěz, takže jsem velice spokojená.

 SW
SW
     

Calemlii jsem přihlásila na národní výstavu šampion šampionů  v Bratislavě na Slovensku, která se bude konat v únoru letošního roku. Nedělám si  vysoké nadějě protože to bude velmi náročná soutěž. Rozhodčí bude  Slovenské národnosti a na cizince se asi moc dobře nebude dívat, ale bude to další nová zkušenost
24.01.2019       ODKAZ NA FOTO

V Bratislavě jsme měli nečekané výtesztví.  Rozhodčí  Viera Vítková udělila Camelii umístění V1, CAC a Junior Victory Vitěz.  Jsem na Camelii moc hrdá.
 SW
05.10.2019       ODKAZ NA FOTO

Tentokrát získala Camelia ocenění od rozhodčí Bozeny Ovesné Velmi dobrá 1, ale celkově dostala velmi pěkné ohodnocení. Je to celkem pochopitelné, protože Camelii srst není momentálně ve velmi dobrém stavu, ale alespoň jsme získali zas několik bodů. Byl to extrémně nešťastný den pro venkovní vystavu Sálý dešt, šedý mraky a studený výtr provázely celí tento den. Vzhledem k tomu, že se jednalo o krajskou výstavu, domnívám jse, že proces posuzování byl zbytečně zdlouhavý. Káva byla nechutná. Cestovní podmínky byly příjemnés s dobrým přístupem do areálu. Účast na této výstavě mne pomohla přidat dalšího rozhodčího do mé eliminační knihy rozhodčích.
 SW
23.09.2019       ODKAZ NA FOTO

Příjemná akce ve vokovicích.  Měli jsme velice příjemnou rozhodčí pí Jaroslavu Ovesnou, která udělila Camelii
V1, vítěz třídy a kraský vítěz.  Opět dokonalý výkon od Camelie.
 SW
13.10.2019       ODKAZ NA FOTO

Příjemná výstava v Českých Budějovicích. Počasí bylo krásné a cestovalo se dobře. Olga Dolejšová je velmi milá rozhodčí a Camelia získala ocenění V1. Vzhledem k tomu, že její srst není v současné době v dobré kondici jsem s výsledkem spokojená. Dala Camelii krásné hodnocení. Další výstava je mezinárodní v Praze. Doufám, že získáme ještě jeden CAC aby dokončíla šampionát, ale v tuto chvíli nejsem příliš optimistická.
 SW
 SW
30.11.2019       ODKAZ NA FOTO

Tipické hrozné české studné počasí. Výstava byla docela příjemná a Camelia obdržela pěkné hodnocení a V1. Očekávala jsem horší, ale prozatím jsem s výsledkem spokojená. Naše rozhodčí pro dnešek byla Elisabetta De Luca.
 SW
01.12.2019       ODKAZ NA FOTO

Stejně chladno jako včera. Rozhodčí Stefika Lazic mě překvapila tím, že udělila Camelii V1 a CAC. Podle mého názoru je to další profesionální rozhodčí, která posuzuje podle skutečné kvality psa, a ne pouze podle barvy mašle. Skvělé zakončení roku 2019.
bottom banner
Novinky 2018
Novinky 2020
Webmaster:  mysteryofmymaltese.eu                                                                                                                                                                                           Autorská práva © 2018 - 2022