Mystery Of
MyMaltese
ČESKY
ANGLICKY
 
 
SW DOMŮ  SW  ÚVOD   SW  MALTÉZ  SW RODOKMEN  SW  VÝSTAVY    SW  ÚSPĚCHY SW ŠTĚNĚ  SW  NOVINKY  SW  IN MEMO SW KONTAKT
Novinky 2020

KDE ZNÍ SKUTEČNÁ PRAVDA
Logo2
04.01.2020

V letošním roce plánujeme nový přírůstek do naší Maltézské rodiny v podobě štěňátka. V současné době probíhají jednání a doufáme, že našeho prince brzy doma přivítáme. Stěňata jsou také z jara plánována.
Logo2
18.01.2020       ODKAZ NA FOTO

Skvělé prostředí pro vystavu Šampion šampionů. Velmi pěkná událost. Leonard Michael. Náš výsledek byl nepostupeno, ale očekávala jsem to, a nešla jsem tam z důvodu, abychom vyhrali, ale abych dala Camelii šanci proběhnout se v kruhu, protože to tolik miluje.
Logo2
25.07.2020       ODKAZ NA FOTO

Včerarejší výstava byla velmi příjemná. Velmi dobré výsledky pro všechny mé děti. Rozhodčí dne byla Szilvia Grof. Camelia získala svůj klubuvý šampionát, a pro mé 4 měsíče staré prvnáčky bylo hodnocení excelentní, a nad moje očekávání. Amazon Jewel získal velmi nadějnou a Arabian Price získal velmi nadějnou a nejlepší štěně. Nyní se těším na další klubovou výstavu.
Logo2
02.08 2020        ODKAZ NA FOTO

Skvělá show. Pěkné počasí, dobrá káva, rychlé hodnocení, pěkné ohodnocení pro mé dětičky, a doma včas na oběd. Našě rozhodčí pro včerejšek byla Olga Dolejsová. Amozon Jewel získal ocenění Velmi nadějný 1 a nejlepší štěně, a Arabian Knight získal ocenění Velmi nadějný 1. Jsem velmi potěšená z jejich výsledky.
Logo2
21.09.2020       ODKAZ NA FOTO

Skvělá dvoudenní výstava ve Valašském Meziřícím během tohoto víkendu. Jsem moc pyšnána na své malé štěňata. Oba dny se jim dařilo dobře. První den získala Amazon Jewel ocenění Velmi nadějná 1, a Arabian Knight též Velmi nadějný 1 a nejlepší štěně od rozhodčí Tat´any Krömerové. Rozhodčí druhého dne Danuše Kotálová udělila štěňatům Velmi nadějná 1 a Nejlepší štěně pro Amazon Jewel a Arabian Kight získal Velmi nadějný 1. Jejichposudek za oba dny je nádherný.
Logo2
19.11.2020

Bohužel většina letošních výstav byla buď zrušena, nebo odložena. Kvůli falešné plandemii jsme ztratili téměř celou sezónu. Je to naprosto nepřijatelné. Děkujeme vládě za ukradený rok života.
Logo2
19.12.2020       ODKAZ NA FOTO

Nádherně organizovaná výstava s velmy příjemnou atmosférou. Mé štńata dostali velice krásné ohodnocení. Rozhodčí Olga Dolejsová udelila Amazon VN1, nejlepší štěńe a Arabian Knight VN1.
Logo2
20.12.2020       ODKAZ NA FOTO

Za dnešek mohu říci to stejné, jako o včerejšku. Také stejné výsledky pro štěňanta jako včera, ale tentokrát od rozhodčí Aleny Košt´álové
Logo2

SeasonsGreetings2020
Novinky 2019
Novinky 2021
bottom banner
Webmaster:  mysteryofmymaltese.eu                                                                  Přísvěvky                                                                               Autorská práva © 2018 - 2023