Mystery Of
MyMaltese
 
 
SW DOMŮ  SW  ÚVOD   SW  MALTÉZ  SW RODOKMEN  SW  VÝSTAVY   SW  ŠTEŇATA SW  NOVINKY SW  IN MEMO SW KONTAKT
Novinky  2020
SW
04.01.2020

V letošním roce plánujeme nový přírůstek do naší Maltézské rodiny v podobě štěňátka. V současné době probíhají jednání a doufáme, že našeho prince brzy doma přivítáme.

Stěňata jsou také z jara plánována.
SW
02.08 2020        ODKAZ NA FOTO

kvělá show. Pěkné počasí, dobrá káva, rychlé hodnocení, pěkné ohodnocení pro mé dětičky a doma včas na oběd. Našě rozhodčí pro včerejšek byla Olga Dolejsová. Amozon Jewel získal ocenění Velmi nadějný 1 a Nejlepší štěně a Arabian Knight získal ocenění Velmi nadějný 1. Jsem velmi potěšená z jejich výsledky.
 SW
21.09.2020       ODKAZ NA FOTO

Skvělá dvoudenní výstava ve Valašském Meziřícím během víkendu. Jsem moc pyšnána na své malé štěňata. Oba dny se jim dařilo dobře. První den získala Amazon Jewel ocenění Velmi nadějná 1 a Arabian Knight Velmi nadějný 1 a nejlepší štěně od rozhodčí Tat´any Krömerové. Rozhodčí druhého dne Danuše Kotálová udělila štěňatům Velmi nadějná 1 a Nejlepší štěně pro Amazon Jewel a Arabian Kight získal Velmi nadějný 1. Jejich posudek za oba dny je nádherný.
19.12.2020       ODKAZ NA FOTO

Nadherne organizovana vystava s velmy prijemnou atmosferou.  Me stenata dostali velice krasne ohodnoceni.  Royhodci Olga Dolejsova udeliva Amazon VN1, nejlepsi stene a Araian Knight VN1
 SW
19.11.2020

Bohužel většina letošních výstav byla buď zrušena, nebo odložena. Kvůli falešné plandemii jsme ztratili téměř celou sezónu. Je to naprosto nepřijatelné.
Děkujeme vládě za ukradený rok života.
 SW
SW
20.12.2020       ODKAZ NA FOTO

Za dnešek mohu říci to stejné, jako o včerejšku.  Také stejné výsledky pro štěňanta jako včera, ale tentokrát od rozhodčí Aleny Košt´álové
 SW


SeasonsGreetings2020
 SW
SW
18.01.2020       ODKAZ NA FOTO

Skvělé prostředí pro vystavu Šampion šampionů. Velmi pěkná událost. Náš rozhodci byl Leonard Michael. Náš výsledek byl nepoustoupeno, ale očekávala jsem to a nešla jsem tam z důvodu, abychom vyhrali, ale abych dala Camelii šanci chodit v kruhu, protože to tolik miluje
25.07.2020       ODKAZ NA FOTO

Včerarejší výstava byla velmi příjemná.. Velmi dobré výsledky pro všechny mé děti.  Rozhodčí dne byla Szilvia Grof. Camelia získala svůj klubuvý šampionát a pro mé 4 měsíční staré prvnáčky bylo hodnocení excelentní a nad moje očekávání. Amazon Jewel získal velmi nadějnou a Arabian Price získal velmi nadějnou a nejlepší štěně. Nyní se těším na další klubovou výstavu.
Novinky 2019
Novinky 20211
bottom banner
Webmaster:  mysteryofmymaltese.eu
Přísvěvky
  Autorská práva © 2018 - 2022