Mystery Of
MyMaltese
 
 
SW DOMŮ  SW  ÚVOD   SW  MALTÉZ  SW RODOKMEN  SW  VÝSTAVY   SW  ŠTEŇATA SW  NOVINKY SW  IN MEMO SW KONTAKT
Novinky  2021

KDE JE SKUTEČNÁ PRAVDA
 Logo2
16.01.2021

Ačkoli zlé síly tlačí velmi tvrdě, aby vše eliminovaly na této Zemi stále doufám, že se brzy budeme moci vrátit zpět k tomu, co děláme nejraději.
 Logo2
19.06.2021       ODKAZ NA FOTO

Extrémně zdlouhavé cestování, ale samotná ná výstava byla fajn. Zúčastnilo se mnoho členů klubu,   a občerstvení bylo též dobré. Rozhodčí Tatana Krömerova udělila Amazonu ocenění VD4, což bylo po jejích dobrých výsledcích trochu zklamáním. Arabian Knight získal vynikající ohodnocení, V1 a CAJC. Oba mohou nyní  být vedeni jako chovní psi.

Logo2
12.06.2021       FODKAZ NA FOTO

Lubna není příliš dobrý místo na cestování veřejnou dopravou. Dorazili jsme pozdě kvůli komplikacím, a tak čas na přípravu psů byl skoro nulový. Ať tak či onak, výstava byla dobrá. Camelia získala V1, Amazon Excl.1, CAJC, BOY a, Arabian Knight Excl.1 a CAJC od rozhodčí Hany Ahrens.
18.07.2021       ODKAZ NA FOTO

Pěkná show a já jsem se svými dětičkami spokojená, i když Arabian Knight se v ringu choval velmi nezdvořile. Skvělá rozhodčí Alena Koštalova udělila oběma velmi dobré ohodnocení a udělila Amazon V1, CAC a Arabian V1, CAJC a BOJ.
 Logo2
18.07.2021    ODKAZ NA FOTO

Docela hektický začátek dne. Dorazili jsme, když maltézáci právě končili, takže jsem měla čas předvéct jen neučesanou a nepřipravenou Amazon. Náše rozhodčí to naštěstí chápala, a laskavě dovolila nastoupit i Arabian Knight, ale sice bez nároku na titul. Organizátoři by měli vzít v úvahu, že lidé bez vlastní dopravy se musí spoléhat na autobusy a vlaky, které během této plandemie jezdí podle obráceného jízdního řádu. V dnešní době je nesmírně obtížné cestovat a není to náhodou.
25.06.2020

Předpovědi pro letošní výstay jsou velmi pochmurné. Bylo zřejmé, že se v létě na chvíli uvolní, ale již začínají zvyšovat čísla a zahajují své  praktiky mutace. Je dobré vědět, že mnoho lidí si nyní uvědomilo, jaká je za tím vším skutečná pravda. Pro ostatní je to bohužel docela nešťastná situace. Moje největší obava z této nadcházející takzvané „vlny“ je, že se pokusí použít naše mazlíčky proti nám, a já upřímně doufám, že se to nikdy nestane. Nebudu tolerovat újmu způsobenou mým dětem, a nebudu tolerovat újmu způsobenou ani mým mazlíčkům. Budu za ně bojovat jako to zvíře.
Logo2 
25.06.2020

Všem mým přátelům na Moravě, jsem srdcem s vámi po vaši ztrátě způsobnou včerejším ´´tornadu´´. Je to strašná tragédie a nedokážu si ani představit, co právě prožíváte. Moje myšlenky jsou s vámi a přeji vám všem jen to dobře.

Logo2 
19.09.2021     ODKAZ NA FOTO

Dnes šlo všechno docela dobře. Nebylo třeba začínat v časných ranních hodinách a přístup k výstavě byl rychlý a snadný. Obloha byla zatažená, bylo trochu chladno, ale naštěstí nepršelo. Kdybych věděla, že rozhodčí maltézáků bude Naďa Klírová, nepřihlašovala bych na tuto výstavu své psy. nebo bych je úplně zrušil. S krajskými výstavy je to trochu komplikované, protože organizátoři uvádějí pouze rozhodčí, kteří budou přítomni, ale kdo bude posuzovat jaké plemeno se člověk dozví až posledních pár dní před akcí. S touto rozhodčí jsem nemám dobré zkušenosti. Každopádně bylo příjemné strávit nějaký čas venku se psy a jejich úspěch jsou následující: Camelia V1, Amazon a Arabian Knight, oba VD1.
Výstava příští týden by měla být docela zajímavá, protože všichni uvedení rozhodčí jsou pro mě docela neznámí.
  Logo2
 Logo2
25.09.2021     ODKAZ NA FOTO


Bylo mi potěšením zúčastnit se show, která prakticky nevyžaduje zkoro žádné cestování! Přihlásila jsem 3 psy a rozhodčím nám byl překvapivě Robert Kubes, za což jsem byla velmi vděčná. Robert Kubeš je nejen poctivý rozhodčí, ale má také srdce. Jeho chování je vždy přátelské a vyzařuje z něho pohoda. Camelia získala ocenění V1, vítěz třídy a oblastní vítěz. Amazon získala ocenění V1 a vítěz třídy a Arabian Knight obdržel jeho V1, vítěz třídy a cenu obblastního vítěze. Tentokrát jsem nezůstala na závěrky, protože příprava 3 psů je opravdu obrovský a náročný úkol. Nyní se těším příští týden na klubovou výstavu, a poté budu cestovat do Českých Budějovic na závěrečnou výstavu této sezóny. Ovladači nyní předkládají své ošklivé plány na další lockdown a je absolutně nejasné, co nám vystavovatelům a chovatelům příští rok přinese.
  Logo2
Logo2 
Logo2 
 Logo2
19.08.2021
Zlý plán našich kontrolorů (satanistů) je zbavit se našich nejlepších přátel, domácích mazlíčků - našich psů. Původní plán se jim však nepodařilo realizovat, ale hodlají uskutečnit plan s alternativní. Donutí nás nechat naše domácí mazlíčky očkovat na C19. Odeberou nám naše mazlíčky násilím a jinými strašnými metdami. Stejným způsobem, jakým oddělili rodiny, přátele, kolegy, dokonce i matky od vlastních dětí, oddělí lidi od svých domácích mazlíčků. Kontroloři nenávidí lidské bytosti stejně jako zvířata.
14.08.2021       ODKAZ NA FOTO

Odjela jsem z domova den předem, abych mohla být na sobotní výstavě včas, abych připravila psy a absolvovala několik tréninkových kol s Arabian abych ho trochu unavila a on se předem vyběhal. Chová se v ringu nevychovaně pokud je příliš divoký. Vše proběhlo v pořádku. Výstava byla dobrá a atmosféra příjemná. Rozhodčí Robert Kubeš ocenil oba psy V1 a CAC, a já byla šťastná, že jsem se nakonec rozhodla této výstavy zúčastnit.
Problémy začaly vznikat po výstavě, kdy jsem musela dvě hodiny stát ve frontě, abych mohla vyzvednout Junior Šampiona pro Amazon ČMKU v tomto případě selhala v organizaci. Na vydávání šampionů vyčlenila pouze jednu osobu. Jakmile to skončilo, zavolala jsem si taxi, aby mě odvezl zpět do mého hotelu, kde jsem byla ubytovaná. Když přijel taxík, řekl mi ten muž dost agresivně, že nepřepravuje zvířata, šlápnul na plyn a nechal mi tam jen tak stát. Mimochodem, zavolala jsem stejné společnosti, kterou jsem použila již v minulosti, a předtím jsem neměla žádné problémy. Společnost je AVE TAXI BRNO. Po této zkušenosti jsem se pokoušela volat na několik dalších telefonní čísel taxiků, ale bohužel buď neodpovídali, nebo samotné číslo již nebylo v provozu, a nezbylo mi nic jiného, než jít 2 km zpět do svého hotelu pešky. Mimochodem, restaurace La Cristina, dělá opravdu skvělou pizzu.
  Logo2
15.08.2021       ODKZ NA FOTO

Brněnský výstavní den dva začal jako noční můra. Při snídani mi recepční řekla, že mi bohužel na dobu, kterou jsem požadovala, nenašli taxi. Všechny taxislužby byly do 11:00 zaneprázdněné a nedostupné. Jedinou možnost kterou jsem měla v tu chvíli k dispozici, bylo jet tramvají a pak jít dlouho pěšky. Na výstaviště jsem dorazila docela pozdě, a měla jsem málo času připravit oba psy nado kruhu, a nebyl čas běhat s Arabian Knight. S vědomím, že naše rozhodčí Olga Dolejšová měla vždy na mé psy kousavé poznámky (buď má problém se mnou, nebo má problém se všemi mými psy, nevím), měla jsem pocit, že to nedopadne dobře. Výsledkem bylo, že výkon Arabian Knigh v rkruhu byl ktastrofický a byl oceněn V2. Amazon obdržela taktéž V2. Prý proto, že je podvyživená.
Amazon rozhodně není podvyživena. Je drobná od narození. Je to pes, který miluje jídlo, a dokonce si s sebou bere granule do postele, pro případ, že by v noci dostala hlad. Podle mě to byl ubohý argument paní Olgy Dolejšové.
Byla jsem vděčna, že jsem našela někoho, kdo mne po skončení výstavy vodvezl na nádraží, ale vlak domů byl plný. Další vlak, kterým jsem mohla jet, byl o hodinu a půl později a měl zpoždění o půl hodiny.
V důsledku mých špatných zkušeností s brněnskou dopravou, ať už jde o taxi, autobus, tramvaj nebo vlak, jsem se rozhodla, že se brněnských výstav v budoucnu už nezúčastním.
Já, jako suverénní živá lidská bytost, budu vždy chránit své děti a vždy budu chránit svá zvířata. Běda těm, kteří jakýmkoli způsobem škodí mé rodině nebo mým mazlíčkům.

Podívějte se také na https://patents.justia.com/patent/6372224?fbclid=IwAR0Ax6Xp2vbPjz7Fm8dC9xIDSD790gXqV4TQMfdmHwUqsKc1FIni7pYL0R8
 


17.1.2021

V tuto chvíli se zdá, že Brněnská Výstava bude opět phostponována a možná i Duo Cacib v dubnu v Praze. Vláda usiluje o znovu prodloužení nouzového stavu. Výstaviště v Brně a v Praze je však zcela prázdné a, nevyužívá se jako polní nemocnice, ale se mas média neustále šíří kolem toho strach a paExtremely tedious traveling but the actual show was good. Many club members attended and the food was good. Judge Tatana Krömerova awarded Amazon with VG4, which was a little disappointing following her good results previously. Arabian Knight received an excellent evaluation, Excl.1 and CAJC. Both can now be listed as breeding dogsnikuji lid.
06.06.2021        ODKAZ NA FOTO

Nakonec jsme se prozatím doslali ven z domácího vězení a brněnská svýstava byla dobrá. Dlouhá cesta kvůli práci na železničních tratích, ale jinak skvělý den. Rozhodčí Robert Kubeš byl vynikající a zbytečně to nenatahoval. Jsem velmi hrdá na své mladýépotenciál.i Amazon Jewel obdržela V1, CAJC, BOY a Arabian Knight byl oceněn V1 a CAJC. Těšíme se na klubovou výstavu příští týden.
  Logo2
  Logo2
Novinky 2020
Novinky 2022
Virus
02.10.2021     ODKAZ NA FOTO

Jako vždy se paní Mlezivová snažila organizovat perfektní výstavu. Účast byla obrovská, jídlo bylo skvělé a atmosféra úžasná. Rozhodčí Szilvia Gröf udělil Amazon V1, CAC a Arabian EV3.
  Logo2
10.10.2021     ODKAZ NA FOTO

Protože nám v Českých Budějovicích přidělil rozhodčí, opět Naďu Klirovou, rozhodla jsem se nechat Arabian Knight doma a vzala jsem si na výstavu pouze Amazon. Od této rozhodčí jsem rozhodně nic neočekávala, Amazon obdržel Excl.1. a ohodnotila Amazon tím, že nemá dostatečně bílou srst, a zjevně kříží přední nohy, když chodí. Svým způsobem jsem ráda, že výstavní sezóna skončila a těším se, co přinese zas příští rok.
bottom banner
Webmaster:  mysteryofmymaltese.eu
Přísvěvky
  Autorská práva © 2018 - 2022