Mystery Of
MyMaltese
 
 
SW DOMŮ  SW  ÚVOD   SW  MALTÉZ  SW RODOKMEN  SW  VÝSTAVY   SW  ŠTEŇATA SW  NOVINKY SW  IN MEMO SW KONTAKT
Novinky  2022

KDE JE SKUTEČNÁ PRAVDA
 Logo2
04.01.2022

Ráda bych všem, kteří navštíví mé stránky, popřála mnohem šťastnější a láskyplnější rok , a mnoho skvěle dosažených úspěchů.
 Logo2
28.05.2022          ODKAZ NA FOTO

Dnešní den začal velmi brzy. Počasí nám k této akci nepřálo. Velmi deštivo, větrno a neustále přecházející z tepla do chladu, ale stálo to za to. Amazon byla rozhodčím Milanem Raby oceněna V1, Vítězem třídy i krajským vítězem. Samotný výlet byl snadný a vše bylo dobře dostupné.
Logo2

08.05.2022        ODKAZ NA FOTO

Dnešní výstava byla super. Hezký slunečný den až na pozdní odpoledne, kdy začalo pršet a celkem se ochladilo. Stravovací služby na sportovním hřišti Mladá Boleslav se nezlepšily. Veřejnosti slouží pouze jeden stánek, a obsluhuje pouze jedna osoba. Fronta je nekonečná a služba extrémně pomalá. Káva se nedá pít a rychlé občerstvení se nedá jíst. Automaty na kávu a nápoje na vlakovém nádraží jsou neustále mimo provoz, proto je nejlepší si vše přivézt z domova.

Tentokrát jsem vystavovala pouze Amazon Jewel a měli jsme skvělou rozhodčí, která nám dala pěkné ohodnocení a udělila Amazon výborné výsledky jako V1, Vítěz třídy, Vítěz Krajské výstavy a Vítěz Mlada Boleslav. Sice jsem měla pocit, že Václava Rybářová mohla Amazon dát trochu víc času, aby se představila v pohybu, ale o tom nerozhoduji já. Každopádně mám ze skvělých výsledků obrovskou radost.
05.08.2022     ODKAZ NA FOTO

Extrémně horký a téměř nesnesitelný den pod plechovou střechou výstavních hal, přesto Amazon Jewel posuzoval Gyul Sarközy, který nám dal pěkné hodnocení a udělil Amazon Jewel V1 a CAC.
Logo2 
30.05.2022

S radostí oznamuji, že již brzy ve své chovatelské stanici přivítám nový vrh. Podrobné informace budou zveřejňovány na těchto webových stránkách podle vývoje. Pomocí tohoto odkazu přejdete přímo na stránku štěňat
  Logo2
30.07.2022     ODKAZ NA FOTO

Tento den byl jeden z dnů, kdy se všechno pokazilo od samého začátku. Velmi deštivé ráno, pejsky připravit se zdálo nemožné, akce se konala v malé a těžko přístupné budově. Ale vše proběhlo tak nějak OK. Paní rozhodčí Zuzana Brotánková nám udělila V1 a V.  Bohužel tato rozhodčí neviděla Arabian Knight v pohybu, pouze na stole.

Logo2 
21.08.2022     ODKAZ NA FOTO

Skvělé počasí na dnešní akci. Zataženo, ale vůbec nepršelo a nefoukal vítr. Měla jsem dva psy, takže jsem neměl čas s nikým ani prohodit slovo. Amazon byla oceněna V1 a Arabian Knight VD pro mě zatím neznámím rozhodčím Grzegorze Robaka. Vypadal velmi mladě a srst Amazon v oblasti top-knotu ohodnotil jako krátkou, a uši Arabian Knight jako moc vysoko nasazené . Asi si musel najít něco ponižujícího. Nevadí, psi si zacvičili a Amazon si konečně odnesla certifikát Českého šampiona. Další výstava je velmi blízko domova, takže se na to těším. Mezitím budu trávit čas se svými krásnými štěňátky.
  Logo2
28.09.2022

Kvůli náhlé nemoci jsem se nemohla zúčastnit výstavy Džbán. Doufám, že budu dost silná na tu nadcházející v Českých Budějovicích 9. října.
Logo2 
24.09.2022    ODKAZ NA FOTO

Velmi smutné, až teprve ve středu jsem se dozvěděla, že jmenovanou rozhodčí pro Maltézáčky bude Olga Dolejšová. Nemluvě o tom, že jsem musela volat pořadateli, protože rozhodčí oblastní výstavy nebyli uvedeni v propozicích. Můj email organizátorům ohledně zveřejnění časového rozvrhu zůstal bez odpovědi. Kdybych předem věděla, že rozhodčí bude Olga Dolejšová, své psy bych nepřihlásila a mohla jsem ušetřit spoustu peněz, které by se mi hodily na další výstavu v budoucnu. Olga Dolejšová nemá ráda mé psy. Olga Dolejšová preferuje psy svých přátel a vystavovatelů, které jsou jí dobře známé. Olga Dolejšová měla problém s mými psy již od doby, když byli štěňata. Ptám se tedy, jak je možné, že moji psi dosáhli šampionátů pod jinými rozhodčími? Netřeba dodávat, že jsem den nezačal s vůbec dobrou náladou.
  


  


  


Logo2 
  Logo2
 Logo2
06.08.2022     ODKAZ NA FOTO


Dnes bylo naštěstí ideální počasí. Výstava dopadla velmi dobře. Amazon Jewel získala od rozhodčího Antonína Mudry V1 a CAC, ačkoliv měl větší zájem vidět psa stojícího na zemi, než ho sledovat v pohybu.
  Logo2
07.08.2022     ODKAZ NA FOTO

Skvělý szávěr letošní  pražské trio CACIB výstavy psů. Amazon opět získala skvělé hodnocení a V1 - CAC od velmi dobré rozhodčí jménem Julia Dodeck
09.08.2022

Máme nová štěňátka. Navštivte prosím naši stránku Štěňata pro více informací
  Logo2


06.03.2022     ODKAZ NA FOTO

Byl to dobrý pocit být zpátky v kruhu po tak dlouhé pauze. Výstava byla dobrá, maltézáčci byli na seznamu posuzovatelů druhým plemenem, takže se nečekalo tak natahovaně, jak se mnohokrát stává. Z výsledků mých holek mám velkou radost. Camelia byla oceněna V1., Vítěz třídy a Vítěz Lysé nad Labem rozhodčí Lindy Voralíkové. Amazon byla oceněna Ev1 a Vítěz třídy. Oba mají velmi dobré ohodnocení.
Lysá nad Labem je velmi dobrou lokalitou pro výstavy psů. Místo konání není příliš daleko od Prahy, dobře dostupné vlakem a hlavně je to halová akce. Jediným problémem je, že nádraží v Lysé nad Labem nemá výtah ani eskalátor, ale má pouze mnoho schodů. Kromě tohoto byl to velmy pěkný a příjemný den.
Novinky 2021
Novinky 2023
bottom banner
Webmaster:  mysteryofmymaltese.eu                                                               Příspěvky                                                                           Autorská práva © 2018 - 2022