Mystery Of
MyMaltese
ČESKY
ANGLICKY
 
 
SW DOMŮ  SW  ÚVOD   SW  MALTÉZ  SW RODOKMEN  SW  VÝSTAVY    SW  ÚSPĚCHY SW ŠTĚNĚ  SW  NOVINKY  SW  IN MEMO SW KONTAKT
Novinky  2022

KDE JE SKUTEČNÁ PRAVDA
Logo2
04.01.2022

Ráda bych všem, kteří navštíví mé stránky, popřála mnohem šťastnější a láskyplnější rok 2022, a mnoho skvěle dosažených úspěchů.
Logo2
06.03.2022     ODKAZ NA FOTO

Byl to dobrý pocit být zpátky v kruhu po tak dlouhé pauze. Výstava byla dobrá, maltézáčci byli na seznamu posuzovatelů druhým plemenem, takže se nečekalo tak natahovaně, jak se mnohokrát stává. Z výsledků mých holek mám velkou radost. Camelia byla oceněna V1., Vítěz třídy a Vítěz Lysé nad Labem posudkem Lindy Voralíkové. Amazon byla oceněna V1 a Vítěz třídy. Obě dostali velmi dobré ohodnocení.
Lysá nad Labem je velmi dobrou lokalitou pro výstavy psů. Místo konání není příliš daleko od Prahy, dobře dostupné vlakem a hlavně je to halová akce. Jediným problémem je, že nádraží v Lysé nad Labem nemá výtah ani eskalátor, ale má pouze mnoho schodů. Kromě tohoto byl to velmy pěkný a příjemný den.
Logo2
28.05.2022          ODKAZ NA FOTO

Dnešní den začal velmi brzy. Počasí nám k této akci nepřálo. Velmi deštivo, větrno a neustále přecházející z tepla do chladu, ale stálo to za to. Amazon byla rozhodčím Milanem Raby oceněna V1, Vítězem třídy i Krajským vítězem. Samotný výlet byl snadný a vše bylo dobře dostupné.
Logo2
30.05.2022

S radostí oznamuji, že již brzy ve své chovatelské stanici přivítám nový vrh. Podrobné informace budou zveřejňovány na těchto webových stránkách podle vývoje situace. Pomocí tohoto odkazu přejdete přímo na stránku štěňat.
Logo2
30.07.2022     ODKAZ NA FOTO

Tento den byl jeden z dnů, kdy se všechno pokazilo od samého začátku. Velmi dešt´ivé ráno, pejsky připravit se zdálo nemožné, akce se konala v malé a těžko přístupné budově. Ale vše proběhlo tak nějak OK. Paní rozhodčí Zuzana Brotánková nám udělila V1 a V1. Bohužel tato rozhodčí neviděla Arabian Knight v pohybu, pouze na postaveného na stole.
Logo2
05.08.2022     ODKAZ NA FOTO

Extrémně horký, a téměř nesnesitelný den pod plechovou střechou výstavní hali. Přesto Amazon Jewel posuzoval Gyul Sarközy, který nám dal pěkné hodnocení a udělil Amazon Jewel V1 a CAC.
Logo2
06.08.2022     ODKAZ NA FOTO

Dnes bylo naštěstí ideální počasí. Výstava dopadla velmi dobře. Amazon Jewel získala od rozhodčího Antonína Mudry V1 a CAC, ačkoliv měl větší zájem vidět psa stojícího na zemi, než ho sledovat v pohybu.
Logo2
07.08.2022     ODKAZ NA FOTO

Skvělý závěr letošní  Pražské trio CACIB výstavy psů. Amazon opět získala skvělé hodnocení a V1 - CAC od velmi dobré rozhodčí jménem Julia Dodeck
Logo2
09.08.2022

Máme nová štěňátka. Navštivte prosím naši stránku Štěňata pro více informací
Logo2
21.08.2022     ODKAZ NA FOTO

Skvělé počasí na dnešní akci. Zataženo, ale vůbec nepršelo a nefoukal ani vítr. Měla jsem tentokrát dva psy, takže jsem neměla čas s nikým ani prohodit slovo. Amazon byla oceněna V1 a Arabian Knight VD pro mě zatím neznámím rozhodčím Grzegorze Robaka. Vypadal velmi mladě a srst Amazon v oblasti top-knotu ohodnotil jako krátkou, a uši Arabian Knight jako moc vysoko nasazené. Asi si musel najít něco poňižujícího. Nevadí, psi si zacvičili a Amazon si konečně odnesla certifikát Českého šampiona. Další výstava je velmi blízko domova, takže se na to těším. Prozatím budu trávit čas se svými krásnými štěňátky.
Logo2
24.09.2022    ODKAZ NA FOTO

Velmi smutné, až teprve ve středu jsem se dozvěděla, že nominovanou rozhodčí pro Maltézáčky bude Olga Dolejšová. Nemluvě o tom, že jsem musela volat pořadateli, protože rozhodčí oblastní výstavy nebyli uvedeni v propozicích. Můj email organizátorům ohledně zveřejnění časového rozvrhu zůstal bez odpovědi. Kdybych předem věděla, že rozhodčí bude Olga Dolejšová, své psy bych nepřihlásila a mohla jsem ušetřit spoustu peněz, které by se mi hodily na další výstavu v budoucnu. Olga Dolejšová nemá ráda mé psy. Olga Dolejšová preferuje psy svých přátel a vystavovatelů, které jsou jí dobře známé. Olga Dolejšová měla problém s mými psy již od doby, když byli štěňata. Ptám se tedy, jak je možné, že moji psi dosáhli šampionátů pod jinými rozhodčími? Netřeba dodávat, že jsem den nezačala s vůbec dobrou náladou.
Logo2
28.09.2022

Kvůli náhlé nemoci jsem se nemohla zúčastnit výstavy Džbán. Doufám, že budu dost silná na tu nadcházející v Českých Budějovicích 9. října.
Logo2
09.10.2022

Bohužel tento den byl celkovově o zklamaní. Kvůli výlukám tramvají, které nebyly na dopravních vyhledávacích serverech adekvátně oznámeny, jsem nestihla vlak do Českých Budějovic, a musela jsem se otočit a vrátit domů. Příští vlak by už byl příliš pozdě na to, abych dorazila na výstaviště a ještě připravila Amazon do kruhu. To je jen důkaz toho, jak idiotské je ministerstvo dopravy, a jak jsou naprosto nadšeni, když mohou způsobit co nejvíc potíží živým lidským bytostem.
Logo2
19.11.2022       ODKAZ NA FOTO

Na tuto klubovou výstavu jsem se dost těšila. Murphyho zákon: mrzlo, a přestože akce nebyla příliš daleko od mého bydliště, dopravit se tam veřejnou dopravou je tragédie. Atmosféra byla příjemná, ale rozhodčí byl v skluzu o více než dvě hodiny. Amazon byla tímto rozhodčím Milivoje Uroševiće oceněna V2kou. Souhlasím, že srst Amazon není v nejlepším stavu, ale je to tak, jak to je. Žádná snaha z mé strany i rady profesionálů nepřinesly lepší výsledky. S čím absolutně nesouhlasím, je jeho poznámka, že Amazon má horní hřbet vyšší než přední hřbet. Amazon je juniorský Český šampion, juniorský klubový šampion, klubový šampion i Český šampion, vítěz Krajských výstav a tak dále. Pokud by to byla pravda, v žádném případěby nemohla získat všechny tyto tituly a ocenění od všech ostatních rozhodčí, kteří ji dříve posuzovali, protože v případě, že by měla takovou vadu, tak by to asi také viděli. Za mě, Milivoje Urošević zdiskreditoval všechny rozhodčí, kteří před ním už Amazon posuzovali. Je mi jedno, kolik má titulů, nebo kolik knih napsal. Tento muž se v tomto bodě hluboce mýlí !!! Odvolávat se nemá cenu, protože tak, jak to chodí všude jinde, ruka ruku myje, a proto čanci nemáte, a ještě po vás budou požadovat peníze. Tak uvidíme, co přinese další výstava v Brně.
Logo2
04.12.2022          ODKAZ NA FOTO

Poslední výstava pro rok 2022 je už za námi. Všechno proběhlo docela dobře, a bylo fajn zas vidět lidi, které jsem dlouho neviděl. Bohužel tentokrát Amazon nezískala CAC. Očekávala jsem to, protože její srst není v příliš dobrém stavu, ale celkově získala vynikající hodnocení. Rozhodčí Zdeňka Jílková ji posoudila na VD3. Byla to moje chyba, protože jsem srst Amazon ráno před výstavou sama zkazila.

Logo2
Nastal můj čas, abych všem popřála krásné a radostné svátky. Je mým přáním, aby lidé konečně otevřeli své oči, svou mysl a své srdce, aby uznali pravdu, která skutečně je, aby naše rasa mohla nadále žít v lásce a harmonii s matkou zemí.
XMas_2022

Novinky 2021
Novinky 2023
bottom banner
Webmaster:  mysteryofmymaltese.eu                                                               Příspěvky                                                                           Autorská práva © 2018 - 2023