Mystery Of
MyMaltese
 
 
SW DOMŮ  SW  ÚVOD   SW  MALTÉZ  SW RODOKMEN  SW  VÝSTAVY   SW  ŠTEŇATA SW  NOVINKY SW  IN MEMO SW KONTAKT
ÚVOD
Vítejte na stránkách Mystery Of MyMaltese.  Děkuji, že jste si udělali čas na prohlížení těchto stránek.

Chovám Maltézáčky (mazlíčky) posledních 15 let. Během této doby jsem měla pejky čtyři, nepočítaje Carmen - alias pro Camelia - z nichž mi dva umřeli v náručí. Tato ztráta byla pro mě srdcervoucí a ačkoli už je to rok co jsem ztratila svého druhého pejska, cítím jeho přítomnost kolem sebe neustále.

Po tomto incidentu jsem se rozhodla následovat hlas svého srdce, a splnit si své životní přání čímž je založit svou vlastní chovatelskou stanici Maltézkých pšíků.


Zakládání chovatelské stanice Maltézáků v Evropě není vůbec jednoduchý úkol. Chovatelská komunita Maltézáků je velmi uzavřená komunita, kde jsou noví příchozí nežádoucí a neuznáváni. Získat psa pro chov na příklad v České republice je téměř nemožná mise. Pouhá zmínka o výstavním / chovném psovi náhle způsobí téměř řetězovou reakci již stávajících chovatelů. Drtivá většina evropských chovatelů Maltázáků nemá ani slušnost odpovídat na e-maily.

Chovatelé mi lhali do očí. Chovatelé, vůči nimž jsem v minulosti chovala velký respekt se ke mně najednou obrátili zády. Mnohokrát jsem se téměř vzdala svého snu v naprosté frustraci. Na druhou stranu jsem byla odhodlaná nedat těmto averzním chovatelům takovou satisfakci, protože toto dělám pouze pro sebe, a ne pro nikoho jiného. V jistém smyslu to pro mě bylo období „probuzení“, protože to bylo období, které mi jasně ukázalo, komu mohu bez jakýchkoli pochybností věřit, a za to jsem dnes vděčná.

Postupně budu pidávat více informací.
bottom banner
Webmaster:  mysteryofmymaltese.eu                                                                                                                                                                                      Autorská práva © 2018 - 2022