Mystery Of
MyMaltese
ČESKY
ANGLICKY
 
 
SW DOMŮ  SW  ÚVOD   SW  MALTÉZ  SW RODOKMEN  SW  VÝSTAVY    SW  ÚSPĚCHY SW ŠTĚNĚ  SW  NOVINY  SW  IN MEMO SW KONTAKTKontakt

Twitter
Facebook
Youtube

BitChute

Mobil / Cell. 00420 724 287 722
Email: carmen@mysteryofmymaltese.eu
Chov Maltézáčk je balzámem na duši a intelektuálně velmi prospěšným koníčkem. Kromě mnoho lásky vyžaduje také hodně tvrdé práce, péče, trpělivosti a času.
Všechno také má svojí daň a já dělám vše co je v mých silách, aby mé psy byli šťastný a zdravý.
Veterinární péče, jídlo, speciální kosmetika, výstavy, cestovní náklady, hotelové náklady atd., jsou astronomické, a protože tolik miluji vše co dělám jakýkoli příspěvek, který mi pomůže nadále pokračovat v tom, co mám ráda, bez ohledu na to jak malý, bude velmi oceněn. Pokud byste chtěli nějaký příspěvek poskytnout, pošlete mi e-mail a obratem obdržíte mé bankovní údaje.
 Logo1
Tento web je nekomerční a nepodnikatelský a neposkytuje žádné služeby či výhody. Jakákoli zaslaná částka přispěje k péči o mé Maltézáčky. 
bottom banner
     Webmaster:  mysteryofmymaltese.eu                                                                                                                                                                                      Autorská práva © 2018 - 2024