Mystery Of
MyMaltese
ČESKY
ANGLICKY
 
 
SW DOMŮ  SW  ÚVOD   SW  MALTÉZ  SW RODOKMEN  SW  VÝSTAVY    SW  ÚSPĚCHY SW ŠTĚNĚ  SW  NOVINY  SW  IN MEMO SW KONTAKTKontakt

Twitter
Facebook
Youtube

Mobil / Cell. 00420 724 287 722
Email: carmen@mysteryofmymaltese.eu
Chov Maltézáčk je balzámem na duši a intelektuálně velmi prospěšným koníčkem. Kromě mnoho lásky vyžaduje také hodně tvrdé práce, péče, trpělivosti a času.
Všechno také má svojí daň a já dělám vše co je v mých silách, aby mé psy byli šťastný a zdravý.
Veterinární péče, jídlo, speciální kosmetika, výstavy, cestovní náklady, hotelové náklady atd., jsou astronomické, a protože tolik miluji vše co dělám jakýkoli příspěvek, který mi pomůže nadále pokračovat v tom, co mám ráda, bez ohledu na to jak malý, bude velmi oceněn. Pokud byste chtěli nějaký příspěvek poskytnout, pošlete mi e-mail a obratem obdržíte mé bankovní údaje.
 Logo1
Tento web je nekomerční a nepodnikatelský a neposkytuje žádné služeby či výhody. Jakákoli zaslaná částka přispěje k péči o mé Maltézáčky. 
bottom banner
     Webmaster:  mysteryofmymaltese.eu                                                                                                                                                                                      Autorská práva © 2018 - 2023